Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Toyota Yaris Active do wygrania z E.Wedel

Dziś mamy dla Was prawdziwą bombę prosto od E.Wedel. Do wygrania bardzo cenne nagrody, a do tego w przyjemny sposób. Bo czy ktoś oprze się pysznej czekoladzie gdy pogoda za oknem sprawia, że jesteśmy senni i zmęczeni? Dawka energii z produktami E.Wedel pozwoli nam wrócić na najwyższe obroty, a dodatkowo wziąć udział w loterii, w której nagrodą główną jest samochód, a także wspaniała wycieczka do wymarzonego miejsca.

Co musimy zrobić by wziąć udział w loterii?

Naszym pierwszym zadaniem jest udać się do Carrefoura na słodkie zakupy. Wystarczy wydać przynajmniej 20zł na produkty marki E.Wedel. Pamiętajmy jednak, że regulaminem promocji nie są objęte cukierki sprzedawane na wagę. Paragon zabieramy ze sobą do domu. Teraz możemy wziąć udział w trzech losowaniach. Wystarczy, wysłać sms pod numer 4321 (koszt smsa zgodny z taryfą operatora) o treści: carrefour.wedel.nr dowodu zakupu.

Odbędą się trzy losowania. Pierwsze ze zgłoszeń dokonanych w dniach 6-14 września, drugie – 15-23 września oraz trzecie ze zgłoszeń od 24 września do 2 października. W każdym z nich można wygrać fantastyczne nagrody na czele z samochodem osobowym Toyota Yaris Active.

Nagrody w loterii E.Wedel:

3x Toyota Yaris 1.0 Active

6x karta podarunkowa od biura podróży Travelplanet.pl o wartości 2,000zł

150x bon towarowy na zakupy w sklepach sieci Carrefour o wartości 100zł

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>