Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Tydzień do wielkiego debiutu Euro Jackpot

Już w przyszłą sobotę, w Polsce zadebiutuje druga, najsłynniejsza loteria w Europie, Euro Jackpot. Z tej okazji przypominamy najważniejsze informacje związane z tą loterią, które musicie znać, jeżeli chcecie wziąć w niej udział. Co ciekawe, kupony Euro Jackpot będą dostępne nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale także punktów sprzedaży Lotto.

W kolekturach Lotto, a także w sklepach sieci Żabka, pojawiły się już ulotki reklamowe, w których można znaleźć ciekawe informacje na temat Euro Jackpot. Jak widać, słynna firma podpisała umowę z Lotto, które będzie wspierać dystrybucje kuponów, a także umieszczać wyniki losowania na swojej stronie internetowej. To dosyć zaskakujące, zważając, że Euro Jackpot proponuje dużo większe kumulacje, które znacznie przekraczają możliwości polskiej loterii.

A o to zasady gry Euro Jackpot:

Zadaniem gracza jest prawidłowe wytypowanie 5 liczb z 50, a także 2 liczb specjalnych z 10. Cena jednego kuponu będzie wynosić 12,50zł. Do sprzedaży trafią blankiety papierowe, ale los będzie można nabyć także na stronie internetowej. Prawidłowe wytypowanie wszystkich siedmiu liczb wiąże się ze zdobyciem minimalnej nagrody gwarantowanej – 10 mln euro czyli około 41,5 mln zł. Rekordowa wygrana w Euro Jackpot wyniosła 90 mln euro czyli 375 mln zł. Losowania odbywają się w każdy piątek o godzinie 21. Wyniki są dostępne na stronie internetowej Euro Jackpot, a dla polskich użytkowników, także w serwisie Lotto.

Choć nagrody w Euro Jackpot są przyznawane w walucie euro, polscy użytkownicy będą mogli ją odebrać w złotówkach. Loteria ma 12 stopni wygranych. Najmniejszą wygraną zapewni trafienie trzech liczb. Czekamy z niecierpliwością na wielką premierę Euro Jackpot w Polsce. Kraj nad Wisłą będzie 18 państwem, w którym loteria ta będzie dostępna.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>