Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Ugaś pragnienie ze Sprite i wygraj Konsolę Sony PlayStation

Wygraj konsolę Sony PlayStation

Na jesienne i zimowe wieczory zawsze warto mieć w zanadrzu atrakcje, która urozmaici każdą domówkę. Jedną z najpopularniejszych atrakcji imprez są gry na konsoli. Dlatego też, weź udział w nowym konkursie Sprite’a i wygraj konsolę Sony PlayStation. Jeżeli jednak nie stać nas na zakup tego urządzenia, możemy go wygrać w specjalnej loterii przygotowanej przez sklep ABC oraz Coca-Cole, która proponuje nam na orzeźwienie swój pyszny napój Sprite.

Co zrobić by wziąć udział w loterii?

Wystarczy udać się na zakupy do sieci sklepów ABC. Musimy zakupić butelkę orzeźwiającego napoju Sprite w pojemności 0,5 lub 1 litr. Zachowujemy paragon na dowód zakupu. Teraz odwiedzamy stronę internetową: loteriawabc.pl i wypełniamy formularz zgłoszeniowy, który wymaga podania numeru telefonu oraz numeru dowodu zakupu. Zgłoszenia możemy nadsyłać najpóźniej do 8 listopada. Niedługo później nastąpi ogłoszenie wyników.

Do wygrania w loterii internetowej:

14x Konsola do gier PlayStation 4

 

To również może Ci się spodobać

One comment

  1. 1

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>