Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Vouchery o wartości 150zł w konkursie Nivea

Ten konkurs jest adresowany głównie do pań, które używają kosmetyków Nivea. A konkretnie odżywki do włosów Nivea Hairmilk polecanym przez Macadamian Girl. Prezentujemy wszystkie informacje, który musisz wiedzieć na temat konkursu.

Co musisz zrobić?

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Do czego zainspirowała Cię ekspresowa odżywka Nivea Hairmil?”. Możesz również wgrać swoje zdjęcie, na którym prezentujesz szałową i nietuzinkową fryzurę. Konkurs trwa do końca sierpnia.

Co możesz wygrać?

Nagrodą główną jest 100 voucherów do salonów jubilerskich YES o wartości 150zł. Zdobyty Voucher możesz wykorzystać na internetowe zakupy. Teraz jeszcze taniej, ponieważ w YES wyprzedawane są właśnie końcówki kolekcji!

Czy Ty przetestowałaś już kolekcję Hairmilk i możesz opisać swoją przygodę z tym produktem? Warto wymyślić coś kreatywnego i oryginalnego, a jury na pewno doceni inwencję twórczą i doceni autorkę jednym z konkursowych voucherów. Powodzenia!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>