Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Wakacyjna loteria z Coca-Cola

Stoimy już co prawda u schyłku wakacji, nadchodzi wrzesień, w którym temperatury spadają, a ulice powoli zaczynają złocić się od spadających z drzew liści. Jednakże, Coca-Cola proponuje Wam właśnie w tym wrześniowym okresie wspaniałą loterię, w której do wygrania wspaniała podróż w wymarzone miejsce. Jeżeli nie udało Wam się go jeszcze odwiedzić, teraz będzie okazja, do wygrania aż 10,000zł! Promocja kierowana jest do osób, które dokonują zakupowych hurtowych w sklepach: Inmedio, Relay oraz 1Minute.

Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w loterii musimy zakupić dwie zgrzewki napojów Coca-Cola w sieci sklepów Eurochash, czyli: Inmedio, Relay oraz 1Minute. Tradycyjnie, musimy oczywiście zachować paragon, który będzie nam potrzebny aby zgłosić się do konkursu. Tego możemy dokonać na dwa sposoby: Wysłać SMS pod numer 70908 (koszt: 62 gr) o treści: WAKACJE.Nr paragonu. lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie konkursu.  Zgłoszenia można nadsyłać do 10 września, a później oczekiwać na wylosowanie szczęśliwego zwycięzcy, który uda się na wymarzone wakacje.

Co można wygrać?

Nagrodą główna jest oczywiście wycieczka do wymarzonego miejsca o wartości aż 10,000zł. Może jakieś wrześniowe wczasy w gorących krajach? A może wyjazd w jakieś piękne, europejskie góry, np. Alpy? Dodatkowo, codziennie rozlosowywane jest 10 ręczników dla osób, które zgłosiły się do konkursu. Tak ciepłego i miłego podarunku na jesienne wieczoru w łazience zabraknąć nie może. Życzymy dużo szczęścia w loterii Coca-Cola!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>