Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Wasze sposoby na wybieranie liczb

loterie internetowe

Jedni do loterii podchodzą w sposób czysto matematyczny, stawiając na jeden zbiór liczb i wierząc, że któregoś dnia, w loterii z wysoką kumulacją rozlosowane zostaną właśnie te liczby. Inni wierzą w szczęście i zawsze wybierają inne liczby. Jakie są Wasze sposoby na wybieranie liczb?

Zdecydowana większość osób wybiera ważne dla nich liczby. Najczęściej są to daty szczególnych dni, np. urodzin bliskich osób czy rocznicy jakiegoś ważnego wydarzenia. To jeden z najpopularniejszych sposobów, bo jeśli wierzymy, że w końcu dopisze nam szczęście, to jak nie wybierać najszczęśliwszych dla nas liczb?

Niektórzy mają natomiast podejście matematyczne w oparciu o rachunek prawdopodobieństwa. Takie osoby analizują dokładnie jakie liczby padają najczęściej, sprawdzają wyniki ostatnich losowań i na ich podstawie starają się wybierać liczby, które w nadchodzących losowaniach wydają się najbardziej prawdopodobne.

Mamy również osoby, które wierzą w zjawiska metafizyczne. Liczby do nadchodzących losowań wybierają zatem ze swojego horoskopu, a także wróżb. To dość rzadko spotykana praktyka, jednak wielu z Was zapewne zna osoby, które choć raz w swoim życiu postawiły na liczby znalezione w horoskopach.

Jeszcze inni wierzą w ślepy los i przypadek, dlatego albo całkowicie losowo wybierają liczby zgodnie ze swoją intuicją, albo kupują blankiet na chybił-trafił z już wybranymi liczbami przez komputer. Inną metodą jest poproszenie bliskich o podanie kilku liczb i bazowanie na tych właśnie numerach.

Niezależnie od sposobu, każdy wierzy, że kiedyś, któregoś pięknego dnia ich sposób się sprawdzi i przyniesie im wielką fortunę, która całkowicie odmieni ich życie. A wyobraźnie pobudzają wszystkie przykłady osób, które już wygrały. To daje nam nadzieje, że każdy z nas doczeka się kiedyś swojego szczęśliwego losowania. A jak jest z Wami? Macie jakieś sprawdzone metody obstawiania liczb?

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>