Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Wielka loteria Auchan z atrakcyjnymi nagrodami

Wielka loteria Auchan!

Sieć sklepów Auchan ogłosiło wspaniałą loterię z atrakcyjnymi nagrodami, pośród których, głównymi nagrodami będzie 21 samochodów osobowych Peugeot 208. Każdy los zwiększa Twoje szanse na zwycięstwo. Losowania będą się odbywać codziennie w dni powszednie. To bardzo ciekawa propozycja dla łowców konkursów oraz loterii. Jeżeli robisz zakupy w Auchan, teraz możesz także zdobyć wiele cennych i ciekawych nagród! Co jeszcze oferuje swoim klientom loteria Auchan?

Co należy zrobić aby wziąć udział w loterii?

Wystarczy zrobić zakupy w sieci sklepów: Auchan, Silmpy Market, Moje Auchan lub za pośrednictwem sklepu internetowego AuchanDirect. Każde 20zł wydane na zakupy to jeden los, który weźmie w udział w najbliższym losowaniu. Te odbywają się w każdy dzień powszedni do 31 października. Po dokonaniu zakupów paragon rejestrujemy na stronie loteria.auchan.pl. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie w przeciągu 3 dni po zakończeniu losowania.

Loteria Auchan – nagrody do wygrania

21x Samochód Osobowy Peugeot 208

21x Wycieczka w dowolne miejsce wybrane z katalogu Neckermann Podróże o wartości 13,000zł

21x iPhone 7

W każdym losowaniu nagrodą jest jeden samochód, wycieczka oraz IPhone. Losy zdobyte poprzez zakupy za min. 20zł biorą udział w najbliższym losowaniu po zarejestrowaniu swojego paragonu.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>