Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Wielki konkurs z Żywiec – 300 000zł co tydzień!

To wspaniała oferta dla wszystkich piwoszy lubiących po ciężkim dniu pracy, a także przez weekend zrelaksować się przy zimnym, dobrym piwie. Można powiedzieć, że to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Do wygrania 10 nagród głównych po 300 000zł, a także 100 nagród pocieszenia po 3300zł w dodatkowych losowaniach.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

To proste, wystarczy kupić piwo marki Żywiec i zachować specjalny kod umieszczony na kapslu lub na zawleczce. Następnie, należy zarejestrować konto na stronie Żywiec i dodać tam swoje kody, które wezmą udział w losowaniu. Dziennie, można dodać maksymalnie pięć kodów.

Regulamin konkursu

Oczywiście, w konkursie piwa Żywiec mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Fałszywe zgłoszenia będą sprawdzane, a wszelkie wygrane zdobyte przez osoby niepełnoletnie zostaną anulowane.

Kody do zarejestrowania na stronie internetowej marki Żywiec znajdziemy zarówno na kapslach oraz zawleczkach. Każda butelka i puszka zawiera jeden kod. Co ważne, każdego dnia zarejestrować możemy maksymalnie pięć kodów.

Losowanie odbywa się co tydzień. Nagrodą główną jest kwota 300 000zł. Jednakże, aż 100 osób ma możliwość wygrania nagrody pocieszenia w postaci 3300zł.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą się zarejestrować na stronie internetowej Żywca najpóźniej do 23 sierpnia 2017r. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową.

UWAGA! Kapsle i zawleczki z zarejestrowanymi kodami należy zachować do 4 października 2017 roku w celu weryfikacji zwycięzców!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>