Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Wygraj Huawei P10 w piłkarskim konkursie reprezentacji

Żongluj piłką i wygraj Huawei P10!

Marka Huawei jest reklamowana w Polsce przez kapitana reprezentacji piłkarskiej, Roberta Lewandowskiego. Biało-Czerwoni w najbliższych dniach zmierzą się z Armenią (czwartek) i Czarnogórą (niedziela) w decydujących starciach o awans do Mistrzostw Świata. Weź udział w specjalnym konkursie, w którym musisz się wykazać refleksem oraz kreatywnością. Ustanów nowy rekord w grze, a przy okazji wygraj Huawei P10, najnowszy smartfon firmy reklamowanej przez Roberta Lewandowskiego.

Zadanie konkursowe

Aby powalczyć o nagrody musisz wykonać trzy pomniejsze zadania. Najpierw wejdź na stronę konkursową Huawei i zagraj w mini grę polegającą na odbijaniu piłki kciukami. Strona jest adresowana na urządzenia mobilne, ale użytkownicy komputerów mogą wykonać to zadanie także przy pomocy myszki. Wystarczy zaliczyć 10 odbić, aby wziąć udział w konkursie.

Gdy już uda Ci się osiągnąć wynik 10 punktów zapisujemy nasz wynik i przechodzimy do drugiego zadania polegającego na zrobieniu zdjęcia swojego kciuka i wgraniu fotografii na stronę. Pozostaje nam już ostatni punkt zabawy, w której odpowiadamy na pytanie:

„Dlaczego reprezentacja jest dla Ciebie ważna?”

Przygotujmy ciekawą i nieszablonową odpowiedź, a być może to właśnie do nas powędrują któraś z nagród przygotowanych przez Huawei. Zgłoszenia możemy nadsyłać do niedzieli, w którą nasi piłkarze, jak mamy nadzieję, będą cieszyć się z awansu na Mistrzostwa Świata.

Nagrody w konkursie

Nowoczesny smartfon Huawei P10

Opaski Huawei Smart Band Bo

Gadżety reprezentacyjne: Piłki i koszulki

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>