Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Wygraj Macbooka Air w loterii Fa, Syoss, i Schwarzkopf

Sekrety Piękna to loteria, w której można wygrać bardzo cenne nagrody w postaci Macbooka Air oraz 40 x iPod Shuffle. A żeby wziąć w niej udział wystarczą zakupy, których potrzebuje każda kobieta! Loteria została przygotowana przez słynne marki kosmetyków i środków czystości: Fa, Syoss oraz Schwarzkopf. Więcej informacji można znaleźć na stronie: mysecretsbeauty.pl.

Jak wziąć udział w loterii?

To bardzo proste! Wystarczy udać się na zakupy i wybrać produkty należące do marek: Fa, Syoss i Schwarzkopf. Zakupów możemy dokonać w dowolnych drogeriach, np. w sieci Rossman. Musimy zachować paragon, który potem będzie potrzebny do zarejestrowania nas w loterii. Gdy wrócimy już z zakupów wchodzimy na stronę internetową podaną powyżej. Wypełniamy krótki formularz i przepisujemy numer paragonu. Zostaliśmy zgłoszeni do loterii! Swój udział można zgłosić do 31 października.

Co możesz wygrać?

Do wygrania bardzo atrakcyjne i cenne nagrody:

5x Macbook Air

40x iPod Shuffle (pięć rozlosowanych co tydzień)

Warto zatem zainteresować się tą loterią Fa, Syoss i Schwarzkopf, aby niezbędne zakupy wykorzystać do wzięcia udziału w losowaniu wspaniałych nagród!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>