Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Wygraj modny zegarek Michael Kors!

Jak wygrać zegarek Michael Kors?

W supermarketach przy zakupach przygrywają nam świąteczne melodie. Dookoła nas pięknie prezentują się ozdoby. Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami i ponownie wprawiają nas w ten niezwykły nastrój, który chętnie czulibyśmy przez cały rok. Powoli rozglądamy się również za prezentami dla bliskich osób, jednak grudzień to czas, w którym pieniądze bardzo szybko uciekają z naszego portfela. Piękny prezent taki jak gustowny zegarek Michael Kors można jednak wygrać w konkursie i wejść w Nowy Rok z nowym narzędziem do odmierzania czasu!

Jak wziąć udział w konkursie?

Nasze zadanie konkursowe jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową brasty.pl, odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki stopień wodoszczelności ma zegarek Michael Kors 3191?

30M       50M       100M

Odpowiedź na to pytanie bez trudu znajdziemy w Internecie wykorzystując odrobinę sprytu. Następnie wypełniamy krótki formularz z danymi i wysyłamy odpowiedź. Konkurs trwa do końca roku 2017. To wspaniała okazja, by nowy zegarek MichaelKors trafił do Ciebie po Nowym Roku jako niezwykle gustowny i modny prezent.

Do wygrania w konkursie:

Zegarek Michael Kors MK3191

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>