Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Wypełnij krótką ankietę i wygraj pralkę Amica Dream Wash

amica dream wash

Konkurs online – do wygrania pralka Amica Dream Wash

Choć prasowanie dla wielu z nas nie jest najprzyjemniejszą czynnością, czasami trzeba zakasać rękawy i chwycić za żelazko. Jednak… Czy jest to koniecznie? Absolutnie nie! W dobie technologii wystarczy nowoczesna pralka Amica Dream Wash, która zadba o nienaganny stan ubrań. Po prostu robisz pranie, wyciągasz i Twoja ulubiona odzież jest gotowa do założenia! Taką właśnie pralkę możemy wygrać w konkursie przygotowanym przez producenta Amica.

Na czym polega zadanie konkursowe?

Zadanie jest niezwykle proste, wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań w ankiecie. Oczywiście mile widziana jest kreatywność, która zwiększa szansę na wygraną. Konkurs trwa do 28 listopada. To wspaniała okazja by zapewnić sobie ciekawy prezent Mikołajkowy. Akcja nosi tytuł „Zaprasowani” i ma na celu zareklamować nowoczesną pralkę Amica Dream Wash.

Co można wygrać w konkursie?

Nagrodą główną jest pralka Amica Dream Wash, która sprawi, że żelazko stanie się rzeczą całkowicie zbędną. Nienaganny stan ubrań bez zagnieceń. Tak właśnie działa technologia pralki Amica.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>