Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Wygraj samochód osobowy Peugeot 308 na weekend

Wygraj samochód osobowy Peugeot 308

Weź udział w konkursie radio Eska i wygraj samochód Peugeot 308 z pełnym bakiem na weekend. To doskonała okazja, by umówić się ze znajomymi i wspólnie wyskoczyć na wycieczkę nowoczesnym samochodem osobowym. Masz problemy z dotarciem do pracy? Chciałbyś, aby ktoś Cię do niej zawiózł? W takim razie opowiedz swoją historię, bo masz duże szanse aby sięgnąć po główną wygraną. Inne ciekawe odpowiedzi również zostaną nagrodzone słuchawkami Philips.

Zadanie konkursowe:

Chyba wszyscy mieliśmy okazję poznać kogoś, kto słynie z częstych spóźnień, nawet gdy mieszka zaraz obok szkoły/uczelni/miejsca pracy. Jednakże, niektórzy mają problemy by dotrzeć na czas, ponieważ dzieli ich duża odległość od celu, a nie dysponują własnym samochodem. Z tej okazji, radio ESKA odwiezie Cię do pracy! Twoje zadanie jest bardzo proste: Wejdź na stronę eska.pl/dopracy, i wypełnij formularz z danymi osobowymi i odpowiedz na pytanie:

Dlaczego to Ciebie powinniśmy odwieźć do pracy?

Jeżeli Twoja odpowiedź będzie ciekawa i oryginalna, radio Eska skontaktuje się z Tobą i powiadomi Cię o wygranej! Być może to właśnie Ty otrzymasz na weekend samochód Peugeot 308. Na wykonanie zadania masz czas do piątku, 1 grudnia.

Do wygrania w konkursie:

Nagroda główna: Samochód Peugeot 308 z pełnym bakiem na cały weekend oraz słuchawki bezprzewodowe Philips

Nagrody pocieszenia: 5x słuchawki bezprzewodowe Philips

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>