Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Wielka loteria Biedronki i Winiary. Wygraj samochód Peugeot 2008

wygraj samochód peugeot 2008

Wygraj samochód Peugeot 2008

Zbliża się zimowa aura, w której przyjemnie jeździłoby się przystosowanym do trudnych warunków SUV-em. No cóż, nie każdego oczywiście stać na to by zakupić taki samochód. Możemy jednak wygrać go w loterii „Smak na jesienne nagrody” zorganizowanej przez Winiary oraz sieć sklepów Biedronka. Zakup dowolne produktu marki Winiary w sieciach sklepów Biedronka i wygraj samochód Peugeot 2008, a także karty opłacone na zakupy w Biedronce.

Jak wziąć udział w konkursie Biedronki?

Aby zyskać szansę na wygranie nowego samochodu osobowego, wystarczy udać się na zakupy do Biedronki i zakupić dowolne produkty marki Winiary o wartości przynajmniej 10zł. Następnie, zachowany paragon należy zgłosić w loterii poprzez wysłanie SMS-a pod numer 70866 (koszt smsa to 0,62zł). W treści smsa wystarczy wpisać numer paragonu. W odpowiedzi zwrotnej od razu dowiesz się czy wygrałeś jedną z nagród. Loteria trwa do 29 listopada.

Nagrody do wygrania w loterii:

10x Samochód osobowy Peugeot 2008

2400x karta opłacona na zakupy w Biedronce o wartości 100zł

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>