Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Wygraj słuchawki idealne do treningów!

Wygraj słuchawki AfterShokz Trekz Titanium

Chociaż jesień na stałe wkroczyła do naszego kraju, a w niektórych regionach Polski spadł pierwszy śnieg, wiele osób wciąż regularnie udaje się na trening biegowy lub preferuje ćwiczenia fizyczne na siłowni. Dzisiaj, z konkursem RTV EURO AGD możecie wygrać słuchawki bluetooth AfterShokz Trekz Titanium, które doskonale sprawdzą się w trakcie treningu. To doskonała okazja aby umilić swoje ćwiczenia doskonałą jakością muzyki motywującej nas do cięższej pracy!

Zadanie konkursowe

Konkurs został ogłoszony na profilu Facebookowym sklepu RTV EURO AGD. Aby wziąć w nim udział, należy do niedzieli (12.11.2017) napisać komentarz, w którym opiszemy, jak według nas powinien wyglądać idealny trening. Przewidziano nagrody dla 12 osób, dlatego też, jeżeli potrafimy w oryginalny sposób opisać naszą aktywność fizyczną i wskazać co najbardziej cenimy w treningach i dlaczego dzięki temu stają się one idealne, warto spróbować!

Do wygrania w konkursie:

2x Słuchawki AfterShokz Trekz Titanium

10x Etui AfterShokz Sport Belt w kolorze czarnym

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>