Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Wygraj smartfona Samsung Galaxy S8 w konkursie dla zakochanych

samsung galaxy s8

Jak wygrać smartfon Samsung Galaxy S8?

Już za kilka dni Walentynki! Z tej okazji sieć sklepów Intermarche przygotowała dla zakochanych specjalny konkurs, w którym można wygrać smartfona Samsung Galasy S8. To świetna okazja dla wszystkich osób, które pragną zrobić słodki prezent swojej drugiej połówce. W tym konkursie można wygrać również voucher na weekend w hotelu SPA dla dwóch osób, a także głośnik Bluetooth JBL. Wystarczy jedynie zrobić zakupy w sieci sklepów i zakupić na słodki prezent produkty WEDEL. Sprawdźmy, co dokładnie musimy zrobić w tym konkursie.

Jak wziąć udział w konkursie Intermarche?

Naszym pierwszym zadaniem jest zakup produktów WEDEL w sieciach sklepów Intermarche. Na słodycze musimy przeznaczyć co najmniej 20 PLN. Do paragonu nie będą wliczane produkty kupione na wagę. Teraz druga część naszego zadania polegająca na zarejestrowaniu swojego udziału. Musisz wymyślić ciekawą odpowiedź na pytanie:

Kogo i dlaczego tak bardzo kochasz?

Zgłoszenie należy przesłać smsem pod numer 4322. W treści smsa wpisz: WEDEL.nr paragonu.Twoja odpowiedź na pytanie. Na wykonanie zadania mamy czas do 21 lutego. W ciągu kilku następnych tygodni zwycięzcy zostaną poinformowani o zdobyciu atrakcyjnych nagród.

Nagrody w konkursie Intermarche:

10x Smartfon Samsung Galaxy S8

10x Voucher na weekend w hotelu SPA Villa Park Głęboczek dla dwóch osób

25x Głośnik Bluetooth JBL Clip 2

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>