Uncategorized

Wygraj wymarzone wczasy w konkursie Gino Rossi!

gino rossi

Pogoda za oknami nie rozpieszcza, dlatego też naszymi myślami często jesteśmy w odległych miejscach, które odwiedziliśmy lub pragniemy odwiedzić w lecie. Czasami na drodze do wymarzonej wyprawy stoi nam tylko brak środków finansowych. Teraz w konkursie Gino Rossi masz okazję wygrać Voucher wycieczkowy MyTravel.pl o wartości 4,500 złotych! A wszystko co musisz zrobić, to dokonać zakupów w sieci sklepów Gino Rossi lub przez Internet, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, ze zrobisz zakupy w sklepie internetowym lub w jednym ze sklepów sieci stacjonarnej Gino Rossi o wartości 500 złotych. Koniecznie zachowaj paragon gdyż będzie on potrzebny do zarejestrowania swojego udziału w konkursie. Wejdź na internetową stronę konkursu, zarejestruj swój paragon, a także odpowiedz na pytanie konkursowe:

Twoja podróż z Gino Rossi powinna być…

To wszystko co musisz zrobić by wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Na wykonanie zadania masz czas do dnia 9 lutego. W ciągu następnych kilku tygodni zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie drogą telefoniczną lub mailową.

Co możesz wygrać w konkursie Gino Rossi?

I Nagroda: Voucher wycieczkowy MyTravel.pl o wartości 4,500 złotych, zestaw walizek GinoRossi oraz voucher zniżkowy na zakupy w sieciach sklepu o wartości 1,000 złotych.

II Nagroda: Zestaw walizek oraz Voucher zniżkowy na zakupy w sieciach sklepu o wartości 1,000 złotych.

III Nagroda: Zestaw walizek.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>