Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

„Wygrana co minutę” z siecią sklepów Stokrotka

Loteria “Wygrana co minutę” w Stokrotce!

Stokrotka to sklep, który lubisz odwiedzać? To dobrze, bo teraz każde zakupy w tym sklepie dają Ci szasnę na wygranie wspaniałych nagród. Nagrodą głowną jest samochód osobowy Fiat Tipo, a zatem, jest o co walczyć! Po za nagrodą główną możemy zgarnąć talony zakupowe, a także słodycze! Jeżeli zatem wybieramy się na zakupy, pamiętajmy o tej loterii i sprawdźmy, czy w pobliżu nie ma przypadkiem marketu Stokrotka!

Co zrobić by wziąć udział w loterii?

Wystarczy udać się do marketu Stokrotka i zrobić zakupy za przynajmniej 20zł. Właśnie taką kwotę musimy wydać by otrzymać jedną zdrapkę konkursową. Warto sprawdzić ją od razu, ponieważ niektóry nagrody odbierzemy na miejscu. Stanie się tak jeżeli trafimy talon o wartości 10 lub 20 zł albo słodycze. Jeżeli dopisało nam szczęście i trafiliśmy na talon o wartości 100zł bądź tablet, musimy skontaktować się drogą mailową na adres: nagrody@smolar.pl i podać swoje dane. Oczywiście zdrapkę musimy obowiązkowo zachować! Możemy również pod zdrapką natrafić na kod. W takim wypadku rejestrujemy go na stronie loteriastokrotki.pl i bierzemy udział w walce o samochód osobowy Fiat Tipo. Loteria trwa do 22 listopada 2017 roku.

Co możemy wygrać w loterii?

Nagroda główna w finale: Samochód osobowy Fiat Tipo

100x tablet

350x talon o wartości 100zł

Nagrody pocieszenia: talony o wartości 10 i 20zł. Czekolady E.Wedel, batoniki Pawełki oraz wafelki Knoppers.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>