Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Wyprawa do Legolandu z Herlitz i Pelikanem

Czy marzyłeś by kiedykolwiek odwiedzić wspaniały Legoland w Niemczech w Gunzburgu? A może to marzenie Twojej pociechy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wspaniały konkurs przygotowany przez sieć sklepów Piotr i Paweł we współpracy z firmami Herlitz i Pelikan, z którymi teraz do czynienia będą mieli wszyscy rodzice szykujący na wrzesień wyprawkę dla swoich dzieci.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste! Oczywiście wystarczy udać się na szkolne zakupy do sieci sklepów Piotr i Paweł. Tam należy zakupić produkty marki Herlitz lub Pelikan za minimum 50zł i oczywiście zachować paragon w celu udowodnienia zakupu.

Teraz przyjemniejsza i kreatywniejsza część zadania. Należy ułożyć odpowiedź na zadanie konkursowe zaczynające się od słów: „Lubię malować bo…”. Zgłoszenia dokonujemy poprzez wysłanie smsa o treści: Uśmiech.odpowiedź konkursowa na numer 4321. Koszt jednego smsa to 62 groszy. Zgłoszenia można nadsyłać do 10 września. Niedługo później nastąpi ogłoszenie wyników.

Do wygrania wycieczka!

Nagroda główna:

3x Voucher o wartości 5,000zł na wycieczkę do parku Legoland w Gunzburgu w Niemczech.

Nagrody pocieszenia:

7x laptop marki Lenovo o wartości ok. 1,700zł.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>