Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Z E.Wedel wygramy kolejne nagrody, tym razem samochód

W ostatnim czasie na stronie publikowaliśmy już dwa albo trzy konkursy związane z marką produktów E.Wedel. Dziś prezentujemy kolejny konkurs, w którym nagrodą główną są cztery samochody Suzuki Baleno 1.2 w wersji Premium. Trzeba przyznać, że gdy za oknami dominuje jesienna szarość, E.Wedel dba o naszą energię i zachęca nas do kupna pysznej czekolady, abyśmy mogli wziąć udział w kolejnym, ekscytującym konkursie z dużymi nagrodami.

Zadanie konkursowe

Tym razem, E.Wedel ogłosiło konkurs wraz z sieciami sklepów: ABC, Groszek, Delikatesy Centrum, Eurosklep oraz Eko. Naszym zadaniem będzie zakupienie produktów marki E.Wedel za minimum 15 złotych. Jak już zapewne wiecie, obowiązkowo zatrzymujemy paragon.

Teraz wystarczy przygotować ciekawą odpowiedź na pytanie: „Co daje Ci dziecięcą radość?”. Musi to być krótka i oryginalna odpowiedź, która zostanie dostrzeżona i doceniona przez jury decydujące o tym kto wygra ufundowane przez E.Wedel nagrody.

Naszą odpowiedź wysyłamy SMSem pod numer 7055 (koszt: 0,62zł). Treść SMSa musi wyglądać następująco: „wedel.nr dowodu zakupu.Twoja odpowiedź na pytanie. Zgłoszenia można nadysłać do 7 listopada 2017 roku. W kolejnych tygodniach niezależna komisja wybierze najlepsze odpowiedzi.

Do wygrania:

4x samochód osobowy Suzuki Baleno 1.2 w wersji wyposażenia Premium

280x karta przedpłacona mBank o wartości 100zł

 

Lottery99 – najlepsze konkursy z nagrodami oraz loterie internetowe

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>