Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Zagwarantuj sobie wspaniałe wczasy z promocją Tesco i Hoop Cola

Już teraz, do Polski po falach upałów przyszły chłodniejsze temperatury. Zbliża się natomiast okres jesienny, gdy za oknami najczęściej będzie szaro i mokro. Ten okres z przyjemnością spędzimy na jakiejś ciepłej wyspie przy egzotycznych daniach i drinkach z palemką. Takie wczasy zagwarantować nam może producent napojów Hoop.

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie musimy zakupić napoje marki Hoop lub Hoop Cola w sieci supermarketów Tesco. Na zakupy napojów musimy przeznaczyć przynajmniej 10zł. Tradycyjnie, koniecznie musimy zachować paragon.

Następnie wchodzimy na formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Hoop. Wypełniamy go wraz z uzupełnieniem pola konkursowego, w którym musimy dokończyć zadanie:

„Moje wymarzone wakacje spędzę z Hoopem, bo…”

Ponieście wodze swojej fantazji i wymyślcie jakąś nieszablonową i oryginalną odpowiedź, aby zagwarantować sobie wspaniałe wakacje w ciepłych krajach.

A co do wygrania?

Oczywiście fantastyczna wycieczka, a konkretniej…

10x Voucher o wartości 3,000zł do wykorzystania w biurze podróży Rainbow Tour. Już teraz odwiedźcie stronę tego biura i zobaczcie aktualną ofertę. Będzie to dobra okazja do zmotywowania się do wzięcia udziału w konkursie ogłoszonym przez Hoop.

TERMIN ZGŁOSZEŃ: 13 września 2017

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>